תפריט
Your Cart

בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

סאפ גלשן

סאפ מתנפח SUP מקצועי מבית SEAPRO מותג עולמי ידוע המייצר סירות מקצועיות, סירת גומי מתנפחת, סירת ריב RIB חצי קשיחה וגם סאפ מתנפח SUP מקצועי.  סאפ מתנפח SEAPRO מיוצר עפ"י הטכנולוגיה החדשנית, העכשווית והחמה ביותר בעולם בתחום.כל סאפ SUP של SEAPRO עשוי מ DWF PVC חומר מרושת מתקדם נגד קרינה ושפשוף, עובי חומר 0.9מ"מ עשוי מ-5 שכבות מרושתותסאפ מקצועי בלחץ גבוה של 18PSi  עם כושר נשיאה גבוה במיוחד המקנה תחושת ביטחון ויציבות גבוהה גם בים עם גלים. אינו מתפוצץ תחת לחץ גבוה  ולאחר הניפוח נותן תחושה של "קרש" כמו של סאפ קשיח SUP קשיח!

לא כולם יודעים אבל ישנה חשיבות רבה ללחץ האוויר בסאפ מתנפח,כ כמו כן לקיבולת האוויר שהסאפ יכול להכיל. ככל שלחץ האוויר או קיבולת האוויר גבוהים יותר, כך גדל כושר הנשיאה של הסאפ  אשר מבטיחים סאפ יציב במיוחד!  סאפ בעל לחץ אוויר גבוה מעניק תחושה של גלישה על גלשן קשיח לכל דבר. יחד עם חווית גלישה אמיתית! 

סאפ מתנפח בלחץ אוויר של 18PSI   סאפ מקצועי SEAPRO סאפ מתנפח מקצועי רמת קשיחות ויציבות מדרגה ראשונה בעל קיבולת אוויר גבוהה במיוחד וכושר נשיאה מהגבוהים  ביותר. מתאים לכל הגילאים כושר נשיאה עד 180 ק"ג !

סאפ מתנפח בלחץ אוויר של 15PSI   - בסאפ מתנפח בלחץ אוויר של  15PSI ניתן למצוא בשוק שני דרגות קשיחות - הסוג הראשון הינו סאפ מתנפח 15PSI בעל קיבולת אוויר גבוהה עם כושר נשיאה גבוה אשר מייצרים דרגת קשיחות גבוהה כמו של סאפ מקצועי בלחץ אוויר 18PSI והסוג השני הינו סאפ מתנפח בדרגת קשיחות רגילה םם כושר נשיאה נמוך יותר. לדוגמא סאפ מתנפח מקצועי 15PSI של חברת אקווה מרינה AQUA MARINA בעל דרגת קשיחות גבוהה בדומה לסאפ מקצועי בלחץ של 18PSI. דבר זה מתאפשר בזכות טכנולוגיית ייצור חכמה המאזנת בין לחץ האוויר, עובי הסאפ וקיבולת אוויר גבוהה במיוחד כך שמתקבל סאפ עם רמת קשיחות גבוהה מאוד וכושר העמסה של עד 180 ק"ג. 

יחד עם זאת ניתן למצוא סאפ מתנפח זול יותר אבל עם דרגת קשיחות,קיבולת אוויר וכושר נשיאה נמוכים יותר. סאפ מתנפח מסוג זה יהיה בעל דרגת קשיחות רגילה / נמוכה ביחס ללחץ האוויר, קיבולת אוויר קטנה וכושר הנשיאה יהיה קטן יותר . סאפ מסוג זה מתאים לילדים או למבוגרים עד משקל 70 ק"ג מקסימום!

סאפ מתנפח בלחץ אוויר של 12PSI  או פחות -  סאפ חובבני BESTWAY  בעל כושר נשיאה ויציבות נמוכים משמעותית. מתאים בעיקר לילדים או למבוגרים רזים במיוחד לשימוש חובבני בלבד!

 

חדש באתר   חדש באתר    חדש באתר   חדש באתר   חדש באתר   חדש באתר   חדש

סאפ SUP דייג מתנפח של SEAPRO

מוצר חדשני המשלב בין סאפ SUP מתנפח מקצועי של SEAPRO יחד עם סירת דייג מקצועית לדייג החובב והמקצועי. כלי שייט לדייג המיוצר בטכנולוגיית ייצור של סאפ מקצועי   SEAPRO עם לחץ גבוה של 18PSi עשוי מ DWF PVC חומר מרושת מתקדם נגד קרינה ושפשוף, עובי חומר 0.9מ"מ עשוי מ-5 שכבות מרושתות. 

משלב את כל היתרונות, ההנאה והטכנולוגיה החדשנית של סאפ SUP מקצועי SEAPRO יחד עם היתרונות של סירת דייג מתנפחת של SEAPRO. כלי מפנק הכולל אבזור המלא לדייג החובב או המקצועי!