תפריט
Your Cart

בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

מצלמת רוורס לרכב

באמצעות מערכת מצלמות רוורס (ראיה לאחור) במכונית, תקבל מבט מואר ונקי זווית של מה שמאחוריך  מבט צפייה שמראה אחורית פשוט לא יכולה לספק. בין אם אתם מודעים לבטיחות, רוצים לפקוח עין על משהו שאתם גוררים, או סתם יש לכם הרגל גרוע להיתקל בפגושים, התקנת מערכת וידאו מצלמה או מסך אחורי במכונית, במשאית או בקרוואנים שלכם היא משימה חשובה. מסיבות בטיחותיות ברורות,מצלמה הפכה להיות מכשיר מאוח חיוני בכל רכב. השאלה מהי המצלמה הטובה ביותר עבור רכבך וכיצד נוכל לבחור מצלמה פונקציונלית יחד עם צג / מסך נכון

טיפים לבחירת מצלמה / מסך לרכב:

מצלמה לא תועיל לך הרבה ללא מסך שתחבר אליה, ומה שתצטרך במערכת לראייה לאחור תלוי במה שכבר נמצא על לוח המחוונים שלך. אם יש לך צג מסך עם כניסת וידאו, כל שתצטרך הוא לקנות מצלמה אחורית שתתחבר למסך. אם לא, תצטרך לרכוש מסך ומצלמה בנפרד או כמערכת שתיתן לך מענה ביטוחי לנסיעה בטוחה בכל נסיעה. 

מסך מראה לצפייה לאחור - שילוב של מראה אחורית רגילה יחד עם צג מסך המשמש כמוניטור למצלמה אחורית לצורך נסיעה לאחור. מסך מראה משולב מצלמה וצג מאתגר מעט יותר להתקנה, אך היא יוצרת מערכת צפייה לאחור מושלמת ובאמת, די מגניבה. חלק ממערכות המראות האחוריות מספקות צפייה מתמדת של מבט אחורי, מה שאומר שאתה יכול לסמוך על התמונה במראה שלך, גם כאשר הדרך אחורה חסומה בשמשה האחורית, תוכך להסתמך על התמונה שתתקבל מצפייה באמצעות המסך מראה שלך.

מצלמה אלחוטית חוסכת מכם את ההתקנה. חיבור חוטי בין החלק האחורי של הרכב לחזית (מה שיכול להיות נוח ביותר לרכב גדול כמו משאית או קרוואן). במקרים מסוימים, אפשרויות הצג כוללות צפייה בווידיאו לתצוגה אחורית בסמארטפון שלך או במכשיר ניווט נייד

בחר את המאפיינים הנכונים למצלמה שלך:

אתה יכול לסמוך על כך שמצלמות לרכב יהיו קטנטנות ועמידות בפני מזג אוויר, אך ישנם כמה משתנים נוספים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים מצלמת רוורס / מצלמה לרכב:

חיישן תמונה - מרבית מצלמות לרכב משתמשות בחיישני CCD או CMOS. החיישנים ממירים אור לאות בשתי דרכים שונות: CCD הוא אנלוגי למעשה, ו- CMOS הוא דיגיטלי. באופן כללי, חיישן CMOS שואב פחות כוח והוא רגיש יותר לרעשי תמונה מאשר חיישן CCD, אך חיישן CCD מותאם מעט יותר להתמודד עם תרחישי תאורה משתנים מאשר חיישן CMOS. תלוי בסוגי הסביבות בהן אתה נוהג בדרך כלל ההבדל יכול להיות מקרי. כמיטב המסורת של iPhone® לעומת Android ™, הוויכוח לגבי החיישן "טוב יותר" מתפתח ללא הרף ויש לו חסידים בשני הצדדים. ברוב המקרים, סביר להניח שזה לא יהיה גורם מכריע באיזו מצלמה תבחר. 2 החיישנים יעשו את העבודה באופן טוב ביותר במקרה זה.

קווי חניה -מצלמות רכב רבות מספקות הנחיות על המסך שיעזרו לכם בעת נסיעה לאחור או חניה ממיקומים מסובכים או צפופים. קווי חניה עוזרים לך לאמוד מרחק מחפצים בנתיב שלך. אם אתה רוצה את הגמישות של  הסרה או חיבור של קווי חנייה, חפש "קווי חניה לבחירה" כתכונה. בחלק מהמצלמות נותנים לך את האפשרות להסיר אותם במהלך ההתקנה, כך שתוכל להשתמש בתכונת קווי החניה לבחירה המובנית במקלטי מסך מסוימים.

תמונת מראה - זה בדיוק איך שזה נשמע. התצוגה בצג שלך הפוכה כדי לחקות את המראה של מראה אחורית. בחלק מהמצלמות זוהי תכונה ניתנת לבחירה, אשר שימושית אם אתה מתכוון להשתמש במצלמה כמצלמה קידמית.

זווית צפייה - באופן כללי, מצלמות לרכב מספקות זווית צפייה אופקית טובה, חלקן נרחבות כמו 170-180 מעלות. באופן טבעי, ככל שהזווית רחבה יותר, כך תראה מאחוריך שטח גדול יותר.

תאורה חלשה- בחלק מהמצלמות אתה עשוי לראות דירוג Lux מינימלי. זה אומר לך את כמות האור הנמוכה ביותר הנדרשת לתמונה מקובלת. ככל שכמות האור הנדרשת נמוכה יותר, כך תאורת הלילה תהייה גבוהה יותר. מצלמות רבות משפרות את יכולת התאורה הנמוכה שלהן באמצעות תאורת LED נוספת או אור אינפרא אדום המדליק כאשר הרכב שלכם בנסיעה לאחור.

סוג התקנה: זו תכונה מגדירה עבור מרבית המצלמות האחוריות. ניתן לעשות זאת בכמה דרכים, לכן התבונן בחלק האחורי של הרכב לפני שתבחר במצלמה. להלן סגנונות ההרכבה שיש לקחת בחשבון:

מצלמת מספר -הרכבה על לוחית הרישוי - חלק מהמצלמות מורכבות על גבי מסגרת לוחית רישוי תואמת ואילו אחרות עם גישה האוניברסלית יותר דורשות תושבת / ברגים לצורך הרכבה על לוחית הרישוי.

הרכבה על טמבון / מגלש / שטח אחורי על הרכב - אם יש לך שטח נגיש בחלק האחורי של המכונית שלך, רוב הסיכויים שתוכל להשתמש במצלמה בעלת שפתיים שניתן להתקין מעל לוחית הרישוי או על גבי טמבון אחורי.

מצלמה אוניברסלית עם תושבת - מצלמה בסגנון זה ניתן להתקין על גבי טמבון אחורי, על גבי גג הרכב או כל חלק אחורי נוח מספיק להתקנה של מצלה עם תושבת אוניברסלית.

מצלמת קדיחה – מצלמה מוסתרת: מצלמה אוניברסלית להתקנה על גבי טמבון אחורי ברכב – מצלמה כזו ניתן למצוא גם בצבע הרכב כך שהיא יכולה להיות מוסווית על הרכב

מצלמת רוורס לרכב גבוה משאית / אוטובוס / קרוואן - מצלמה ייעודית לרכב מסחרי ג'יפ טנדר או רכב גבוה כמו משאית אוטובוס  רכב נוסעים -מצלמות אטומות למים עם ראיית לילה טובה מתחברות על גג הרכב או על החלק האחורי ברכב

טיפים לבחירת מסך מתאים לרכב

מסך עומד :

מסוג המסכים הפופולריים ביותר. עם 2 כניסות ושלט רחוק. איזון נהדר עבור מי שרוצה מסך פשוט שאינו תופס שטח רב על גבי לוח המחוונים. המסך מגיע גם עם תושבת התקנה מתכווננת על גבי הדאשבורד מתכווננת או ניתן להדביק באמצעות דבק 3M על הדאש , על תקרת הרכב או על השמשה הקדימית של הרכב. מסכים אלו פופולאריים ביותר במידה "7.

באותה סדרה ניתן למצוא מסכי "7 עם DVR מובנה (לצורך הקלטה) או מסך מפוצל ל-2 או ל-4 לפיצול התמונה.

מסך מולטימדיה לרכב:

זהו מסך שיש לו 2 כניסות RCA הוא כולל גם כניסה לכרטיס SD ויציאת USB ועל כן ניתן להשתמש כמסך עצמאי לתוכן עצמאי (כמו GPS או סרטים) ו/או לצורך חיבור למצלמות לצפייה במעגל סגור ברכב. בנוסף ניתן להתחבר עם מסך מולטימדיה לחיישני רוורס. הצג כולל תושבות להתקנה ושלט רחוק

מסך עם פונקצייה Wifi לרכב:

מסך ה- wifi מאפשר לך לצפות בתוכן על גבי הטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב הנייד שלך דרך רשת wifi שנוצרה על ידי התצוגה שלנו. זה יאפשר לכם להזרים סרטים מ- Netflix, Hulu או אפילו מהתוכן שלכם ישירות למסך וכן כן תוכלו אפילו לשקף מפות גוגל למסך.

סדרה זו של מסכים מתהדרת בפאנל LCD ברזולוציה הגבוהה ביותר והיא תואמת ל- iOS, Android ו- Windows. צג זה כולל תושבות להתקנה על לוח המחוונים  ושלט רחוק

מסך דאש קטן :

מסכים מסוג זה הם פיתרון יעיל עבור רכבים עם לוח מחוונים קטן או תפוס. זהו גם פתרון חסכוני לרכב המחפש פתרון ידידותי יותר מבחינת תקציב.

מסכים אלו הם במידה 3.5 או 4.3 אינץ'.  ניתן להדבקה על הלוח מחוונים / דאשבורד עם דבק דו צדדי. עובד באופן נפלא עם כל מצלמה מכל סוג.

מראה פנורמית פנימית כפולה לרכב אורך 290 מ"מ דגם 1-0007 תוצרת IDFR טייוואן מסגרת שחורה מראה פנורמית פנימית כפולה לרכב אורך 290 מ"מ דגם 1-0007 תוצרת IDFR טייוואן מסגרת שחורה
-29 %
מותג: IDFR מודל: 610045
מראה פנורמית פנימית כפולה לרכב אורך 290 מ"מ דגם 1-0007 תוצרת IDFR טאיוואן מסגרת שחורה מראה פנורמית לרכב - אבטחה נוספת לכל רכב  דגם: 690045 מפרט: מראה פנורמית כפולה לרכב מראה פנימית אוניברסלית מתאימה לכל רכב צורה: אובלית רחבה תושבות פנימיות לחיבור פשוט ונוח אורך: 290 מ"מ רוחב: 95 מ"מ&..
53₪ 75₪
ללא מע"מ:53₪
מראה פנורמית פנימית לרכב אורך 290 מ"מ דגם 1-0001 תוצרת IDFR טייוואן מסגרת שחורה מראה פנורמית פנימית לרכב אורך 290 מ"מ דגם 1-0001 תוצרת IDFR טייוואן מסגרת שחורה
-31 %
מותג: IDFR מודל: 610046
מראה פנורמית פנימית לרכב אורך 290 מ"מ דגם 1-0001 תוצרת IDFR טאיוואן מסגרת שחורה מראה פנורמית לרכב - אבטחה נוספת לכל רכב  דגם: 610046 מפרט: מראה פנורמית לרכב מראה פנימית אוניברסלית מתאימה לכל רכב צורה: מלבנית תושבות פנימיות לחיבור פשוט ונוח אורך: 290 מ"מ רוחב: 60 מ"מ  רוחב פנימי..
45₪ 65₪
ללא מע"מ:45₪
מראה פנורמית פנימית לרכב אורך 300 מ"מ דגם 1-0009 בהדבקה תוצרת IDFR טייוואן מסגרת שחורה מראה פנורמית פנימית לרכב אורך 300 מ"מ דגם 1-0009 בהדבקה תוצרת IDFR טייוואן מסגרת שחורה
חם -29 %
מותג: IDFR מודל: 690048
מראה פנורמית פנימית לרכב אורך 300 מ"מ דגם 1-0009 תוצרת IDFR טאיוואן מסגרת שחורה **הדבקה 3M ** דגם: 69048 מפרט: מראה פנורמית לרכב מראה פנימית אוניברסלית מתאימה לכל רכב צורה: מלבנית אורך: 300 מ"מ רוחב: 60 מ"מ  רוחב פנימי: 58 מ"מ  התקנה באמצעות הדבקה 3M דבק איכותי במיוחד צבע מסגרת..
53₪ 75₪
ללא מע"מ:53₪
- מצלמה לרכב דגם כיפה לרכב דגם ND05 מצלמת רוורס לרכב אטומה למים כולל משלוח! -X-CALIBER - מצלמה לרכב דגם כיפה לרכב דגם ND05 מצלמת רוורס לרכב אטומה למים כולל משלוח! -X-CALIBER
-50 %
מותג: X-CALIBER מודל: ND05
מצלמת כיפה לרכב - X-CALIBER דגם: ND05 מפרט טכני: מצלמת רוורס לרכב דגם כיפה / זוויתית מצלמה צבעונית סוג חיישן: CMOS -CCD ראש קדח: 18.5 מ"מ עמידות במים:. IP67 אספקת מתח: DC12V≤300mA שיטת שידור: PAL/NTSC רזולוציה: 628xRGBx582    פיקסלים ביחס לגובה התמונה: 480TV זווית ראייה:..
99₪ 198₪
ללא מע"מ:99₪
- מצלמה לרכב דגם משולב תלייה / קדיחה לרכב דגם ND660 מצלמת רוורס לרכב אטומה למים כולל משלוח! -X-CALIBER - מצלמה לרכב דגם משולב תלייה / קדיחה לרכב דגם ND660 מצלמת רוורס לרכב אטומה למים כולל משלוח! -X-CALIBER
-53 %
מותג: X-CALIBER מודל: ND660
מצלמת רוורס משולבת קדח/פרפר לרכב X-CALIBER דגם: ND660 מפרט טכני: מצלמת רוורס לרכב דגם משולב פרפר/קדח התקנה משולבת: ניתן להשתמש כמצלמה תלויה "פרפר" / קדח מצלמה צבעונית סוג חיישן: CMOS -CCD ראש קדח: 16.5 מ"מ כולל תושבת לתלייה של המצלמה (ללא קדח)  עמידות במים:. IP67 אספקת מתח..
99₪ 210₪
ללא מע"מ:99₪
- מצלמה לרכב כולל לוחית רישוי דגם ND30 מצלמת מספר לרכב אטומה למים כולל משלוח! -X-CALIBER - מצלמה לרכב כולל לוחית רישוי דגם ND30 מצלמת מספר לרכב אטומה למים כולל משלוח! -X-CALIBER
-36 %
מותג: X-CALIBER מודל: ND30
מצלמת מספר לרכב X-CALIBER דגם: ND30 מפרט טכני: מצלמת רוורס לרכב דגם לוחית רישוי המצלמה כוללת לוחית רישוי מתחבר מסביב ללוחית רישוי מקורית של הרכב מצלמה צבעונית סוג חיישן: CMOS -CCD חיבור לוחית רישוי לרכב עמידות במים:. IP68 אספקת מתח: DC12V≤300mA שיטת שידור: PAL/NTSC ..
190₪ 299₪
ללא מע"מ:190₪
- מצלמה אלחוטית לרכב דגם SF588W מצלמת רוורס אלחוטית לרכב מסחרי אוטובוס או משאית ראיית לילה אטומה למים 12V-24V X-CALIBER - מצלמה אלחוטית לרכב דגם SF588W מצלמת רוורס אלחוטית לרכב מסחרי אוטובוס או משאית ראיית לילה אטומה למים 12V-24V X-CALIBER
-22 %
מותג: X-CALIBER מודל: SF588W
מצלמת רוורס אלחוטית לרכב - למשאית / רכב מסחרי X-CALIBER דגם: SF588W מפרט:  מפרט טכני: מצלמת רוורס לרכב מתאים לרכבים גדולים - רכב מסחרי / משאית / ג'יפ / אוטובוס / טנדר מצלמה אלחוטית - פשוט להתקנה מצלמה צבעונית סוג חיישן: CMOS ראיית לילה גם בתאורה נמוכה מאוד – תוספת של 18 לדים. אטומה ..
399₪ 510₪
ללא מע"מ:399₪
- מצלמה לרכב דגם SF588 מצלמת רוורס לרכב מסחרי אוטובוס או משאית עם ראיית לילה אטומה למים 12V-24V X-CALIBER - מצלמה לרכב דגם SF588 מצלמת רוורס לרכב מסחרי אוטובוס או משאית עם ראיית לילה אטומה למים 12V-24V X-CALIBER
-37 %
מותג: X-CALIBER מודל: SF588
מצלמת רוורס לרכב - למשאית / רכב מסחרי X-CALIBER דגם: SF588 מפרט:  מפרט טכני: מצלמת רוורס לרכב מסחרי / משאית / ג'יפ / אוטובוס מצלמה צבעונית סוג חיישן: CMOS ראיית לילה גם בתאורה נמוכה מאוד – תוספת של 18 לדים. אטומה למים –IP68 אספקת מתח: DC12-24V≤300mA שיטת שידור.PAL/NTSC :   רזו..
249₪ 398₪
ללא מע"מ:249₪
- מצלמה לרכב דגם כריש ND710 מצלמת רוורס לרכב מסחרי אוטובוס או משאית עם ראיית לילה אטומה למים-כולל משלוח! 12V-24V X-CALIBER
-29 %
מותג: X-CALIBER מודל: ND710
מצלמת רוורס לרכב - התקנה על גג הרכב דגם "כריש"  X-CALIBER דגם: ND710 מפרט טכני: מצלמת רוורס לרכב מסחרי / משאית / טנדר/ אוטובוס מצלמה צבעונית התקנה על גג הרכב-דגם "כריש" מתאים לרכבים גבוהים כאשר יש חשש לשטח מת מתחת לרכב ובחלק האחורי סוג חיישן: CMOS ראיית לילה גם בתאורה נמוכה מאוד -תוספ..
390₪ 549₪
ללא מע"מ:390₪
מציג 1 עד 9 מתוך 9 (1 עמודים)