תפריט
Your Cart

בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

כיסוי הגה לרכב

האם אתה מרוצה מתחושת ההגה הנוכחית שלך? האם חם מדי בקיץ או מרגיש קר לגעת בהדה בחורף? הפתרון הוא כיסוי הגה לרכב. אז מה היתרון בהרכבת כיסוי הגה לרכב?

אז למה לשים כיסוי מעל ההגה הנוכחי שלך? ובכן, ככל שאנחנו אוהבים את הרכב שלנו, יש לגלגל ההגה המקורי תחושה קשה ופלסטי. הגלגל דק ויכול להיות דביק מתחת לידיים וכפות הידיים בקיץ ופשוט לא הכי נעים למגע, במיוחד בנהיגה למרחקים ארוכים, יש כמה סיבות שחשבנו שנבדוק כיסויי הגה שונים:

היתרונות בהתקנה של כיסוי הגה לרכב:

 • כיסוי הגה לרכב מונע שריטות של ההגה המקורי ברכב.
 • כיסוי הגה לרכב תורם לנהיגה בטוחה יותר – כיסוי הגה איכותי עם משטח ללא החלקה, מונע את החלקת הידיים במהלך הנהיגה.
 • כיסוי הגה לרכב מנטרל את הטמפרטורה  - סופק זיעה בקיץ ונעים למגע בחורף.
 • כיסוי הגה משדרג ומשפר את פנים הרכב.
 • כיסוי הגה מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה

טיפ להרכבת כיסוי הגה.

אם אתה מתקשה להתאים את הכיסוי הגה לגלגל ההגה שלך, ראשית וודא שאתה קונה את הגודל הנכון ושנית, נסה להתאים אותו ביום חמים. זה כמו להתאים צמיג לאופניים, תפוס כמה כבלים קטנים שכן תזדקק לאלה כדי לעזור לך בהתאמה. הנח את הכיסוי על רדיאטור חם או הנח אותו על מכסה המנוע של מכוניתך למשך 10 דקות בשמש. זה יעזור לו להתרחב מעט ולהפוך לגמיש יותר, וזה מה שאתה צריך כדי להמשיך ולהרכיב אותו על ההגה.

כיסוי הגה דמוי עור אמיתי משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי אפור
-42 %
מותג: GUARD מודל: 872111
כיסוי הגה לרכב - דמוי עור אמיתי דגם: 872111-  אפור  מפרט: כיסוי הגה קלאסי לרכב עשוי בד דמוי עור טבעי איכותי - ידידותי לסביבה משטח עליון - אינו מחליק מבחר צבעים : שחור / לבן / אפור /ביג' התקנה פשוטה עיצוב אופנתי מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה משדרג את מראה הרכב ומעניק ל..
69₪ 119₪
ללא מע"מ:69₪
כיסוי הגה דמוי עור אמיתי משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי שחור כיסוי הגה דמוי עור אמיתי משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי שחור
-42 %
מותג: GUARD מודל: 872112
כיסוי הגה לרכב - דמוי עור אמיתי דגם: 872112-  שחור מפרט: כיסוי הגה קלאסי לרכב עשוי מבד דמוי עור טבעי איכותי - ידידותי לסביבה משטח עליון - אינו מחליק מבחר צבעים : שחור / לבן / אפור /ביג' התקנה פשוטה עיצוב אופנתי מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה משדרג את מראה הרכב ומעניק לו מרא..
69₪ 119₪
ללא מע"מ:69₪
כיסוי הגה דמוי עור אמיתי משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי שילוב שחור/אפור
-42 %
מותג: GUARD מודל: 872114
כיסוי הגה לרכב - דמוי עור אמיתי דגם: 872114-  שחור/אפור מפרט: כיסוי הגה קלאסי לרכב עשוי בד דמוי עור טבעי איכותי - ידידותי לסביבה משטח עליון - אינו מחליק צבע: שחור/אפור משולב התקנה פשוטה עיצוב אופנתי מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה משדרג את מראה הרכב ומעניק לו מראה יוקרתי תו..
69₪ 119₪
ללא מע"מ:69₪
כיסוי הגה דמוי עור אמיתי משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי שילוב שחור/ביג'
-42 %
מותג: GUARD מודל: 872113
כיסוי הגה לרכב - דמוי עור אמיתי דגם: 872113-  שחור/קרם  מפרט: כיסוי הגה קלאסי לרכב עשוי מבד דמוי עור טבעי איכותי - ידידותי לסביבה משטח עליון - אינו מחליק צבע: שחור/ביג' משולב התקנה פשוטה עיצוב אופנתי מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה משדרג את מראה הרכב ומעניק לו מראה יוקרתי ת..
69₪ 119₪
ללא מע"מ:69₪
כיסוי הגה דמוי עור בשילוב מיקרופייבר משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי שילוב שחור
-42 %
מותג: GUARD מודל: 872117
כיסוי הגה לרכב - עור אמיתי דגם: 872117-  שחור מפרט: כיסוי הגה קלאסי לרכב עשוי שילוב מיקרופייבר ודמוי עור - ידידותי לסביבה משטח עליון - אינו מחליק צבע: שחור התקנה פשוטה עיצוב אופנתי מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה משדרג את מראה הרכב ומעניק לו מראה יוקרתי תוצרת: NiceDrive..
69₪ 119₪
ללא מע"מ:69₪
כיסוי הגה דמוי עור בשילוב מיקרופייבר משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי שילוב שחור/אדום
-42 %
מותג: GUARD מודל: 872116
כיסוי הגה לרכב - עור אמיתי דגם: 872116-  שחור/אדום מפרט: כיסוי הגה קלאסי לרכב עשוי שילוב מיקרופייבר ודמוי עור - ידידותי לסביבה משטח עליון - אינו מחליק צבע: שחור/אדום התקנה פשוטה עיצוב אופנתי מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה משדרג את מראה הרכב ומעניק לו מראה יוקרתי תוצרת: Nic..
69₪ 119₪
ללא מע"מ:69₪
כיסוי הגה דמוי עור בשילוב מיקרופייבר משטח עליון אינו מחליק דגם קלאסי שילוב שחור/כחול
-42 %
מותג: GUARD מודל: 872115
כיסוי הגה לרכב - עור אמיתי דגם: 872115-  שחור/כחול מפרט: כיסוי הגה קלאסי לרכב עשוי שילוב מיקרופייבר ודמוי עור - ידידותי לסביבה משטח עליון - אינו מחליק צבע: שחור/כחול התקנה פשוטה עיצוב אופנתי מעלה את רמת הבטיחות באחיזה על ההגה משדרג את מראה הרכב ומעניק לו מראה יוקרתי תוצרת: Nic..
69₪ 119₪
ללא מע"מ:69₪
מציג 1 עד 7 מתוך 7 (1 עמודים)