תפריט
Your Cart

בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

טסות לרכב

לגלות את הקונספט החדש של טסות לרכב בהתאמה אישית!

     איטליה  FARAD ITALY

טסות מרהיבות בעיצוב איטלקי חדשני עם הקונספט המבריק של גלגל טסה בהתאמה אישית לכל לקוח.

גלגלי הטסות מיוצרים באיטליה בידי מיטב המעצבים ועפ"י דרישות יצרן OEM ע"י חברתFARAD  יצרנית הגגונים, מגיני רוח מקוריים וגלגלי טסות מספר אחת בעולם!

אודות FARAD 

חברת FARAD נוסדה באיטליה לפני למעלה מ30 שנה וכיום אחת החברות המובילות באירופה בתחום האביזרים לרכב

FARAD הינו מותג עולמי המזוהה עם חדשנות, איכות ויצירתיות!

מוצרי החברה מיוצרים עפ"י סטנדרטים גבוהים ועומדים בכל התקנים האירופיים  כללי איכות CE ו ISO 9001

קונספט חדשני:

בניגוד לטסות המוצעות בשוק הגלובלי של גלגלי טסות, (טסות המורכבות כיחידה אחת, עם אפשרויות מצומצמות מבחינת העיצוב), FARAD הגו ויזמו גלגלי טסות המיוצרות משני חלקים נפרדים אשר השילוב ביניהם פותח בפני הלקוח אפשרויות רבות של בחירה בהתאם לצבע הרכב, לטעמו האישי או אפילו בהתאם למצב הרוח!

הבסיס:

מורכב מסט של 4 גלגלי טסות (מעוצבים כגלגלי ג'נטים מגנזיום) בשני צבעים לבחירה: שחור מטלי / אפור כסף מטלי

קיט עיצוב צבעוני:

חלק זה מורכב מ- 24 י'ח' פלסטיק מעוצבים  + 4 יח' לוגו FARAD באותו צבע. כל 6 חלקים = לוגו 1 מחוברים בהתאמה מושלמת על כל גלגל טסה – יחד מתקבל סט מרהיב של גלגלי טסות עפ"י הקונספט החדש בהתאמה אישית לכל לקוח.

הקיט זמין ב10 צבעים מרהיבים שונים היוצר מגוון אפשרויות התאמה. לדוגמא: בסיס כסף מטלי + קיט ירוק זוהר /  בסיס שחור מיטלי + קיט כתום זוהר מרהיב וכן להיפך

מיטב החומרים:

הטסות מיוצרות משילוב שני חומרים איכותיים של  Pa66 M20 + PP. הבחירה המועדפת על חברת FARAD כשילוב המעניק, מצד אחד, עמידות בפני טמפרטורות גבוהות מאוד יחד עם גמישות יתרה המבטיחה את עמידות הטסה גם במקרה של התנגשות

צביעה איכותית:

שכבה כפולה של צבעי מים, מכוסה בשכבה מתכתי מבריקה, המבטיחה מוצר מבריק וגם הדבקה חזקה של הציור, בהתאם לדרישות OEM.

התאמה מושלמת לכל גלגלי הרכב מ"13-"17 :

גלגלי הטסות מקובעות באמצעות טבעות מתכת העשויות מפלדה מצופה באבץ עם קשיות של 40 HRC . הגלגלים עוברים בדיקת אחיזה מדוקדקת לכל גודל באופן שיתאימו לכל גלגלי הרכב על פי דרישות OEM יצרני הרכב.

FARAD עובדת בשיתוף פעולה עם מיטב יצרני הרכב בעולם בכדי להבטיח כי הייצור, החומרים והצביעה של גלגלי הטסות יעמדו בדרישות הלקוח עצמו.

 

-קיט פנימי  לטסות תוצרת FARAD איטליה במבחר צבעים -קיט פנימי  לטסות תוצרת FARAD איטליה במבחר צבעים
-27 %
מותג: FARAD מודל: 240INS
קיט צבעוני להרכבה על גבי טסות תוצרת FARAD איטליה -לבחירה במידה 14/15/16 פטנט חדש מבית FARAD  איטליה - מהיום ניתן לקבל טסות בהתאמה אישית לכל רכב. סט ייחודי המורכב משני חלקים בסיס פלוס קיט עיצוב צבעוני לבחירה שיוצר סט דקורטיבי ייחודי בעיצוב מרהיב לטעמך האישי תכולה: קיט דקורטיבי בהתאמה אישית: ..
130₪ 179₪
ללא מע"מ:130₪
סט טסות בהתאמה אישית "14 בסיס אפור מטאלי FARAD איטליה + קיט צבעוני FARAD לבחירה
חם -58 %
מותג: FARAD מודל: 240G/14
טסות בהתאמה אישית לרכב -גודל "14 בסיס אפור מטאלי פטנט חדש מבית FARAD  איטליה - מהיום ניתן לקבל טסות בהתאמה אישית לכל רכב. סט ייחודי המורכב משני חלקים בסיס פלוס קיט עיצוב צבעוני לבחירה שיוצר סט דקורטיבי ייחודי בעיצוב מרהיב לטעמך האישי תכולה של סט: קיט בסיס - 4 טסות בצבע שחור מטאלי&nbs..
249₪ 590₪
ללא מע"מ:249₪
סט טסות בהתאמה אישית "14 בסיס שחור מטאלי FARAD איטליה + קיט צבעוני FARAD לבחירה
-58 %
מותג: FARAD מודל: 240B/14
טסות בהתאמה אישית לרכב -גודל "14 -בסיס שחור מטאלי פטנט חדש מבית FARAD  איטליה - מהיום ניתן לקבל טסות בהתאמה אישית לכל רכב. תכולה של סט: קיט בסיס - 4 טסות בצבע שחור מטאלי / 4 טסות בצבע אפור מטאלי קיט דקורטיבי בהתאמה אישית: פנל צבעוני- 24 יחידות , לוגו FARAD מרכזי - 4 יחידות ..
249₪ 590₪
ללא מע"מ:249₪
סט טסות בהתאמה אישית "15 בסיס אפור מטאלי FARAD איטליה + קיט צבעוני FARAD לבחירה
חם -58 %
מותג: FARAD מודל: 240G/15
טסות בהתאמה אישית לרכב -גודל "15 -בסיס אפור מטאלי פטנט חדש מבית FARAD  איטליה - מהיום ניתן לקבל טסות בהתאמה אישית לכל רכב. כל סט מורכב מבסיס פלוס קיט צבעוני להרכבה בהתאמה אישית היוצרים סט דקורטיבי בעיצוב ייחודי מרהיב ומיוחד לפי טעמך האישי תכולה של סט: קיט בסיס - 4 טסות בצבע..
249₪ 590₪
ללא מע"מ:249₪
סט טסות בהתאמה אישית "15 בסיס שחור מטאלי FARAD איטליה + קיט צבעוני FARAD לבחירה
-58 %
מותג: FARAD מודל: 240B/15
טסות בהתאמה אישית לרכב -גודל "15 -בסיס שחור מטאלי פטנט חדש מבית FARAD  איטליה - מהיום ניתן לקבל טסות בהתאמה אישית לכל רכב. כל סט מורכב מבסיס פלוס קיט צבעוני להרכבה בהתאמה אישית היוצרים סט דקורטיבי בעיצוב ייחודי מרהיב ומיוחד לפי טעמך האישי תכולה של סט: קיט בסיס - 4 טסות בצבע שחור..
249₪ 590₪
ללא מע"מ:249₪
סט טסות בהתאמה אישית "16 בסיס אפור מטאלי FARAD איטליה + קיט צבעוני FARAD לבחירה
חם -58 %
מותג: FARAD מודל: 240G/16
טסות בהתאמה אישית לרכב -גודל "16 -בסיס אפור מטאלי פטנט חדש מבית FARAD  איטליה - מהיום ניתן לקבל טסות בהתאמה אישית לכל רכב. הסט מורכב מבסיס פלוס קיט צבעוני לבחירה בהרכבה פשוטה - יחד מתקבל סט טסות בעיצוב מרהיב לפי טעמך האישי! תכולה של סט: קיט בסיס - 4 טסות בצבע אפור מטאלי  קיט דק..
249₪ 590₪
ללא מע"מ:249₪
סט טסות בהתאמה אישית "16 בסיס שחור מטאלי FARAD איטליה + קיט צבעוני FARAD לבחירה
-58 %
מותג: FARAD מודל: 240B/16
טסות בהתאמה אישית לרכב -גודל "16 -בסיס שחור מטאלי פטנט חדש מבית FARAD  איטליה - מהיום ניתן לקבל טסות בהתאמה אישית לכל רכב. הסט מורכב מבסיס פלוס קיט צבעוני לבחירה בהתאמה אישית  המורכב בפשטות על הבסיס - יחד מתקבל סט טסות בעיצוב מרהיב לפי טעמך האישי! תכולה של סט: קיט בסיס - 4 טסות ..
249₪ 590₪
ללא מע"מ:249₪
נעילת ג'נטים LOCKY דגם B54 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה נעילת ג'נטים LOCKY דגם B54 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה
-33 %
מותג: FARAD מודל: B54LOC
נעילת ג'נטים מסדרת LOCKY כולל 2 מפתחות תוצרת FARAD איטליה דגם: B54 נעילות ג'נטים מסדרת Locky מעוצבת באופן שהופך את המוצר עמיד גם ברמות גבוהות של סיבובי מנוע חזק במיוחד. נעילה מסוג זה אידיאלית למניעת גניבת גלגלים עם אומים פתוחים קטנים וקלים. אום גלגל מסוג LOCKY מתאים לכל ציוד נעילה מקורי או ח..
199₪ 299₪
ללא מע"מ:199₪
נעילת ג'נטים LOCKY דגם B58 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה נעילת ג'נטים LOCKY דגם B58 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה
-33 %
מותג: FARAD מודל: B58LOC
נעילת ג'נטים מסדרת LOCKY כולל 2 מפתחות תוצרת FARAD איטליה דגם: B58 נעילות ג'נטים מסדרת Locky מעוצבת באופן שהופך את המוצר עמיד גם ברמות גבוהות של סיבובי מנוע חזק במיוחד. נעילה מסוג זה אידיאלית למניעת גניבת גלגלים עם אומים פתוחים קטנים וקלים. אום גלגל מסוג LOCKY מתאים לכל ציוד נעילה מקורי או ח..
199₪ 299₪
ללא מע"מ:199₪
נעילת ג'נטים LOCKY דגם D1 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה נעילת ג'נטים LOCKY דגם D1 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה
-33 %
מותג: FARAD מודל: D1LOC
נעילת ג'נטים מסדרת LOCKY כולל 2 מפתחות תוצרת FARAD איטליה דגם: D1 נעילות ג'נטים מסדרת Locky מעוצבת באופן שהופך את המוצר עמיד גם ברמות גבוהות של סיבובי מנוע חזק במיוחד. נעילה מסוג זה אידיאלית למניעת גניבת גלגלים עם אומים פתוחים קטנים וקלים. אום גלגל מסוג LOCKY מתאים לכל ציוד נעילה מקורי או חל..
199₪ 299₪
ללא מע"מ:199₪
נעילת ג'נטים LOCKY דגם D22 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה נעילת ג'נטים LOCKY דגם D22 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה
-33 %
מותג: FARAD מודל: D22LOC
נעילת ג'נטים מסדרת LOCKY כולל 2 מפתחות תוצרת FARAD איטליה דגם: D22 נעילות ג'נטים מסדרת Locky מעוצבת באופן שהופך את המוצר עמיד גם ברמות גבוהות של סיבובי מנוע חזק במיוחד. נעילה מסוג זה אידיאלית למניעת גניבת גלגלים עם אומים פתוחים קטנים וקלים. אום גלגל מסוג LOCKY מתאים לכל ציוד נעילה מקורי או ח..
199₪ 299₪
ללא מע"מ:199₪
נעילת ג'נטים LOCKY דגם D3 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה נעילת ג'נטים LOCKY דגם D3 כולל 2 מפתחות וקוד אישי תוצרת FARAD איטליה
-33 %
מותג: FARAD מודל: D3LOC
נעילת ג'נטים מסדרת LOCKY כולל 2 מפתחות תוצרת FARAD איטליה דגם: D3 נעילות ג'נטים מסדרת Locky מעוצבת באופן שהופך את המוצר עמיד גם ברמות גבוהות של סיבובי מנוע חזק במיוחד. נעילה מסוג זה אידיאלית למניעת גניבת גלגלים עם אומים פתוחים קטנים וקלים. אום גלגל מסוג LOCKY מתאים לכל ציוד נעילה מקורי או חל..
199₪ 299₪
ללא מע"מ:199₪
מציג 1 עד 12 מתוך 22 (2 עמודים)