תפריט
Your Cart

בימים אלה של חוסר ודאות עלינו להתמודד עם מציאות חדשה שנכפתה עלינו . לנוחיותכם ובטיחותכם האתר שלנו זמין למשלוחים עד הבית .

AUTO CLOVER

חברת AUTO CLOVER חברה קוריאנית ותיקה מייצרת מגיני רוח בהדבקה לרכב. חברת AUTO CLOVER מתמחה בייצור אביזרי קישוט / אביזרי ניקל / ומגיני רוח דקורטיביים לרכב. הייצור של מגיני הרוח נעשה בטכנולגיית INJECTION הזרקה לתוך תבנית מודל, המאפשרת דיוק מירבי לצורת החלון של הרכב. אם אתם מחפשים ספק המייצר את האיכות הטובה ביותר של אביזרי רכב, עליכם לא לחפש רחוק יותר מאוטוקלובר ושות בע"מ, כאחד הספקים הגדולים ביותר של הזרקת פלסטיק ומוצרי ציפוי כרום ליצרני יצרני ציוד מקוריים נוספים מכל ספק אחר, אוטוקלובר ושות 'בע"מ מסוגלת לעמוד בסטנדרטים האיכותיים ביותר של OEM. 

כחברה המובילה הראשונה בתרבות מכוניות, אוטוקלאבר ושות 'בע"מ מייצרת מגן דלתות כרום, דפוס ידית לדלת, קישוט למנורה אמיתית, קישוט מראה צדדית, מגן מכסה המנוע, שלג שרשרת אוריתאן, מגן אחורי ספוילר, מגן שמש ומכוניות אחרות חלקי אביזרים. בין המוצרים המייצגים של אוטוקלובר ניתן למצוא את סמוק דוריור שמאפשר לכם לפתוח את החלונות לאוורור גם בימים גשומים. המוצר החזק והקל להדבקה מיוצר עם שרף SAN באיכות טובה ולא נופל בקלות בעזרת שימוש בדבק דו צדדי 3M.

אוטוקלאבר שמה דגש על ייצור האיכות הטובה ביותר של אביזרי רכב ומספקת ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר. מבחר הלקוחות הבלעדיים שלה בכל מדינה מוכיח את מאמצי החברה לשרת את לקוחותיה בהתלהבות ובמסירות. אם אתה רוצה להפוך את המכונית שלך יפה ולהתבלט מאחרים, כדאי לבדוק את ההיצע הייחודי של אוטוקלובר.

מגיני רוח בהדבקה מורכבים באופן חיצוני על גבי מסגרת חיצונית של דלת הרכב. ההתקנה באמצעות דבק דו צדדי. מתמחים בייצור מגיני רוח דקורטיביים - סט מגיני רוח בהדבקה כולל 4 יחידות 2 קידמיים + 2 אחוריים. לרכבים מסויימים הם מספקים סט מגיני רוח של 6 חלקים הכוללים פס דקורטיבי לחלון משולש אחורי.

אבזירי הקישוט של AUTO CLOVER מאופיינים בדיוק מירבי של המוצר עד לפרטים הקטנים לצורך התאמה מושלמת לחלון ן/או לכל חלק אחר ברכב.

מגיני רוח - מגיני רוח עם פס קישוט ניקל - מגן רוח מניקל - פסי קישוט ניקל לרכב - כיסוי ניקל לידיות הרכב - כיסוי ניקל לפנסי הרכב - כיסוי ניקל לגריל קידמי או אחורי ועוד אביזרי קישוט דקורטיביים מכרום לכל סוגי הרכב

מגן רוח הוא יישום הגנה עמיד ולא פולשני המאפשר זרימת אוויר טבעית בתוך המכונית תוך מניעת כניסת גשם, לכלוך ומזהמים חיצוניים אחרים בתוך המכונית.

היתרונות בהתקנת מגן רוח לרכב:

  • מגן רוח לרכב מאפשר זרימת אוויר טבעית ורעננה גם ללא הפעלת ללא מיזוג אויר.
  • מגן רוח לרכב מונע חדירת גשם לרכב שלך גם כאשר החלונות מעט פתוחים.
  • מגן רוח לרכב מאפשר הגנה מפני קרני שמש, מפני קרני UV מזיקות
  • מגן רוח לרכב מפחית רעשי רוח מחלונות פתוחים מעט
  • מגן רוח לרכב מגן מפני גשם, עפר, אבק או לכלוך מלחדור דרך החלון
  • מגן רוח לרכב אינו מסתיר את שדה הראיה ואינו מפריע למראה הצדדית ברכב
  • מגן רוח לרכב חוסך בעליות מזגן לצורך הפשרה, בגשמים
  • מגן רוח לרכב מונע הצטברות חום במכונית בימים חמים.
  • מגן רוח לרכב תורם למראה הרכב, משפר את מראה הרכב ומראה אלגנטי.
מגן רוח לרכב טיוטה CHR  2016 ומעלה תוצרת AUTOCLOVER קוריאה - סט 4 חלקים הדבקה חיצונית
-50 %
מותג: AUTO CLOVER מודל: C016
סט מגיני רוח בהדבקה חיצונית לרכב מסוג טיוטה CHR מ 2016>  מגן רוח נועד כדי להגן על פנים הרכב מפני גשם / רוח / אבק /  עשן סיגריות / חרקים / חום ושמש ישירה.  תפקידם  להסיט את הרוח לכיוון אחר באופן שימנע חדירה ישירה של פגעי מזג האוויר רוח  ועשן לרכב. ..
199₪ 400₪
ללא מע"מ:199₪
מגן רוח לרכב טיוטה קמרי מ-2006-2011 תוצרת AUTOCLOVER קוריאה - סט 4 חלקים הדבקה חיצונית
-50 %
מותג: AUTO CLOVER מודל: A182
סט מגיני רוח בהדבקה חיצונית לרכב מסוג טיוטה מ 2006-2011>  מגן רוח נועד כדי להגן על פנים הרכב מפני גשם / רוח / אבק /  עשן סיגריות / חרקים / חום ושמש ישירה.   תפקידם  להסיט את הרוח לכיוון אחר באופן שימנע חדירה ישירה של פגעי מזג האוויר רוח  ועשן לרכב.  מ..
199₪ 400₪
ללא מע"מ:199₪